Згідно розпорядження міського голови від 22.12.2017 №1178-р «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу №523-осн. від 26.12.2017р. управління освіти, та згідно наказу №88-осн. від 26.12.2017 р. ЗДО №33:

Встановлено з 1 січня 2018 року грошову норму вартості одного дня на 1 дитину в ЗДО №33:

-          для дітей раннього віку (від 1 до 3 років) - 20.00 грн.

-          для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) - 26.00 грн.

Батьківська  плата за харчування становить 50% від вартості харчування на день.

Забезпечено безкоштовне харчування у закладі:

-          дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», які навчаються у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах,

-          дітям, батьки яких є учасниками АТО,

-          сім'ям яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

Пільгова оплата за харчування в розмірі 50 % для батьків:

-          у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

Батьківська плата за харчування вноситься не пізніше 20 числа поточного місяця, за який вноситься плата.