Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу на достатньому рівні. Групові кімнати укомплектовані меблями відповідно до кількості та віку дітей. Ігрове середовище багатофункціональне та змінне. Функціонує 11 груп, 2 раннього віку, 9 передшкільного.

Облаштовані кабінети англійської мови, практичного психолога, сестри медичної старшої, ізолятор; дві зали: музична та фізкультурна.

Здійснено капітальний ремонт харчоблоку, а саме: заміна плитки стін та підлоги, 4-х піддонів для миття, сантехнічне обладнання, електричну та опалювальну системи. Придбано: 2 – електроплити, котел для підігріву води, шафу для випічки та замінено меблі.

Пральня забезпечена пральними машинами 2 шт, та прасками 2 шт, стелажем для чистої білизни, тумбою для брудної білизни.

Методичний кабінет укомплектований меблями та науково-педагогічною, психологічною, методичною літературою, матеріалами періодичних видань професійної спрямованості.

На території закладу розташовано 11 ігрових та 1 спортивний майданчик, які забезпечені ігровим обладнанням.

Харчоблок після капітального ремонту

Тренажерна зала

Кабінет для підгрупових занять з пр.психологом, гуртка вивчення англійської мови

Приміщення групи №9