Діти раннього віку змогли зустрітися з Зимою та її другом Сніговиком, які створили ігровий настрій для малюків. Діти молодших груп №5 та №9 побували на новорічному святі Зимового лісу, а малюки групи №11 в іграшковій крамниці, де іграшки зустрічали новий рік. Дітки середніх груп №4, 6, 8 розважались із пташкою з мультиплікаційного фільму Енргі Бердс, який потоваришував із Сніговиком. Старша група №2 змогла побувати у норвезькій казці «Подорож до Різдвяної зірки» у якій смілива дівчинка принцеса вирушила у пошуки Різдвяної зірки не зважаючи на перепони; №7 та 10 поринули у казковий світ Новорічних пригод.  Кульмінацією кожного свята був прихід св. Миколая, який розповів про Різдво та  привітав з наступаючим святом Нового року роздавши подарунки.