Заклад дошкільної освіти

Режим роботи закладу: 5 груп -12 годин; 6груп-10,5 годин

Кількість груп: 11 , з них: 11 груп загального розвитку

2 групи для дітей раннього віку, 3 групи для дітей 4-го року життя,

3 групи для дітей 5-го року життя, 3 групи для дітей 6-го року життя.

Основні напрямки освітньої діяльності: ф
ормування у дітей життєвої компетенції на основі цілісного сприйняття навколишнього світу; виховання духовно - моральних якостей дошкільників; збереження та зміцнення здоров’я дітей з урахуванням їх індивідуальних особливостей та впровадження здоров’язбережувальних технологій; формування комунікативно-мовленнєвого розвитку дітей, оволодіння граматичними та віковими нормами мови; розвиток сенсорно-пізнавальної активності дітей раннього віку; використання інноваційних технологій в роботі з педагогами та дітьми.

В закладі облаштовано: спортивну та музичні зали; кабінет практичного психолога, медичний кабінет; методичний кабінет;спортивний та ігрові майданчики. У всіх вікових групах дошкільного закладу створено ігрове предметно-розвивальне середовище з сучасними меблями, осередками фізичного розвитку та обладнанням для загартування.

У дошкільному закладі працюють гуртки: спортивний, музичний «Грайлик», «Веселі музиченьки», вокальний «Калинове намисто».

Організовано надання додаткових освітніх послуг з навчання англійської мови та хореографії на безоплатній основі, згідно чинних програм.

Педагогічний склад: 28, з них: вихователь-методист – 1;

практичний психолог -1;