ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Кольоровий тиждень

З 31.05.- 04.06.2021р. барви веселки "завітали" у наш садок і "оселились" в нім. Саме таким веселковим та кольоровим був перший тиждень літечка. Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав своє направлення.  Метою організації "Кольорового тижня" було  впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів; використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності; розвинути естетичний смак, творчий потенціал дітей, збагатити позитивний емоційний досвід. Ентузіазм, творчий підхід вихователів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень у закладі справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Переглянути фото...

Щасливе дитинство

1.06.2021р. в Міжнародний день захисту дітей, наші педагоги організували для вихованців день сюрпризів.  Адже діти - це маленькі частинки великого щастя. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - головний обовязок батьків, суспільства та держави. Бажаємо кожній дитині всього необхідного для безтурботного дитинства.

Переглянути фото...

Випускний бал

З 25.05.-27.05.2021р. із сльозами радості ми проводжали наших випускників у подальший шлях серйозних знань та цікавих відкритів під назвою ШКОЛА. Діти із великим задоволення зустрічали казкових гостей, поринали у спогади, демонстрували свій артистизм та вміння виразно декламувати. Гучні пісні, драйвові таночки, перший вальс, подарунки, кольорові кульки та щирі слова вдячності від дітлахів, побажання від батьків - все це поєднав в собі "Бал випускний".

Переглянути фото...

День вишиванки

20.05.2021 р. вихованці, працівники та батьки нашого закладу долучилися до святкування Дня вишиванки. Серце переповнялося радістю та гордістю, коли весь садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок. Упродовж дня було організовано та проведено цікаве дійство «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих нашого закладу. Кульмінацією заходу став флешмоб "Одягни вишиванку". Усі присутні у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг. Кожна група мала можливість продемонструвати свою колективну роботу "Наша вишиванка". Святковий день видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним. Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина. Бережімо, пам’ятаймо та пропагуємо українську вишиванку, єдину і неповторну, адже ми українського роду, а йому нема переводу.

Переглянути фото...

Щастя всім мамам!

Щороку, в другу неділю травня, ми відзначаємо свято МАТЕРІ. Мати небесна, Мати земна, рідна ненька Україна - єдині! Наші вихованці під керівництвом творчих педагогів підготували багато цікавих сюрпризів для своїх рідних мам: малюнки, відеозвернення, подарунки та слова подяки. А виставка колективних робіт "Молюся до тебе, Пречистая Діво, благослови всіх мам нашої країни" проникнена ідеєю єдинства - молитва, тепло, захист, оберіг...

Будьте здорові та щасливі всі МАМИ на Землі!

Переглянути фото...

Великодній передзвін

Активно, весело і креативно проходить підготовка до найсвітлішого свята - Великодня. Виставка "Великодній передзвін" наповнила наш заклад різноманітністю ідей, яскравими барвами і створила святковий настрій. Щира подяка усім батькам за участь.

Нехай яскраве світло цього свята осяє весь світ, подарує надію і щастя людям, наповнить душі вірою, помисли-добром. Нехай великодній передзвін принесе лише благі вісті і наповнить серця радістю!

Переглянути фото...

Безпека мого життя!

З 26.04-30.04.2021р.у рамках проведення Тижня безпеки "Захистіть мене від лиха та зла, бо я ще дитина мала!" у нашому ЗДО 33 пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя;пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків;вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС; популяризація основних правил безпечної поведінки; розвиток у дітей життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки у повсякденному житті; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, співчуття, бажання допомогти.

Переглянути фото...

Цікавий світ Космосу

Коли перша людина полетіла в КОСМОС - це було таке неймовірне диво. Всі діти мріяли стати космонавтами, щоб побачити чарівний світ планет та зірок. Наші творчі та креативні педагоги здійснили мрії своїх вихованців і підготували пізнавальну "подорож у Космос" з іграми та розвагами.

Переглянути фото...

Здорові діти - здорова нація!

7 квітня під гаслом "Здорові діти - здорова нація!" та в рамках відзначення  Всесвітнього дня здоров*я, весело, рухливо, емоційно пройшов день у нашому садочку. Адже всі ми розуміємо, що здорова дитина сьогодні - наше успішне завтра.

Бережіть себе і своїх рідних! Будьте здорові!

Переглянути фото...

Книги - найкращі друзі!

2 квітня в  Міжнародний день дитячої книжки, педагогами було проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів для дітей. Як писав  В.Сухомлинський: "Книга - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе!" У кожній групі є наявайний осередок буккросинг "Будинок для книг, які люблять подорожувати". Кожна дитина має змогу представити і познайомити друзів зі своєю улюбленою книжкою.

Шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання, які створювались упродовж тисячоліть!

Переглянути фото...

Подаруй усім свою посмішку!

1-го квітня самий веселий день в році - День сміху! Адже саме дзвінкий сміх робить нас  веселішими та добрішими. Кажуть, що саме сміх продовжує життя. Наші креативні педагоги влаштували для своїх вихованців справжнісінький "БУМ СМІХУ".

З Днем СМІХУ! Нехай у житті кожного його буде багато і ніколи посмішка не сходить з обличчя!

Переглянути фото...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 12 гостей на сайті