ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Осінь барвами бгата

20.10.2021р. підвели підсумки конкурсу "Осінь барвами багата". Творчі, креативні, яскраві портрети Осені прикрашали територію  закладу. Кожна композиція була неперевершеною та мала свою маленьку історію, авторами якої стали наші маленьки фантазери під керівництвом своїх улюблених вихователів.

Преглянути фото...

Ми діти козацького роду!

13.10.2021р. до Дня захисника України весела, творча, пізнавальна фізкультурна розвага "Ми діти козацького роду!" під керівництвом фізінструктора Л. Сафронюк.  Унікальністть нашої історії й нашого народу полягає в тому. що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Саме через козацтво і створювалась історія і не випадково для святкування обрано свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була покровителькою козаків. Упродовж дня лунали слова вдячності українським захисникам та вітання зі святом від наши вихованців. Пам’ятаймо, цінуймо та бережімо традиції рідного краю!

Переглянути фото...

Щаслива лапа

До Всесвітнього дня захисту тварин (4 жовтня) та в рамках освітнього проєкту "Біоетика" за сприянням благодійного фонду "Щаслива лапа", пізнавальна та цікава робота педагогів, батьків та вихованців, була спрямована на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту.

Переглянути фото...

 

 

Діти України за мир!

21 вересня було проведено Міжнародний день миру  під гаслом «Діти України за МИР!» з метою виховання в дошкільників патріотичних почуттів, гордості за Україну, доброзичливості у стосунках із дорослими та однолітками, поваги до себе; розвиток людяності: доброти, милосердя, співчуття; формування бажання жити та працювати у мирі, дружбі та злагоді. Завершилося свято флеш-мобом «Ми за мир!». Символічні голуби миру, що «злетіли» з маленьких долонь, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонечко та щаливе дитинство. Бажаємо всім нам миру в усьому!

Переглянути фото...

З ЮВІЛЕЄМ, УКРАЇНО!

Весело, креативно, душевно відсвяткували День Незалежності нашої держави. Маленькі громадяни збагатили багаж знань про Батьківщину, символи та історію України. Діти зранку прийшли до дитячого садка у святковому національному одязі, міцно тримаючи у руках кольорові кульки. Символом дня став український прапор, який рочисто підняли, виконуючи Гімн України. Дітячий спів молитви про України, флешмоб "Щасливі діти" розпочали патріотичний квест з нагоди ювілею України. На маленьких патріотів чекало безліч сюрпризів: зустріч з козаком, цікавинки від Мавки, смаколики, ігри з кольоровими кульками та цікава фотосесія.

Переглянути фото...

Кольоровий тиждень

З 31.05.- 04.06.2021р. барви веселки "завітали" у наш садок і "оселились" в нім. Саме таким веселковим та кольоровим був перший тиждень літечка. Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав своє направлення.  Метою організації "Кольорового тижня" було  впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів; використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності; розвинути естетичний смак, творчий потенціал дітей, збагатити позитивний емоційний досвід. Ентузіазм, творчий підхід вихователів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень у закладі справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Переглянути фото...

Щасливе дитинство

1.06.2021р. в Міжнародний день захисту дітей, наші педагоги організували для вихованців день сюрпризів.  Адже діти - це маленькі частинки великого щастя. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - головний обовязок батьків, суспільства та держави. Бажаємо кожній дитині всього необхідного для безтурботного дитинства.

Переглянути фото...

Випускний бал

З 25.05.-27.05.2021р. із сльозами радості ми проводжали наших випускників у подальший шлях серйозних знань та цікавих відкритів під назвою ШКОЛА. Діти із великим задоволення зустрічали казкових гостей, поринали у спогади, демонстрували свій артистизм та вміння виразно декламувати. Гучні пісні, драйвові таночки, перший вальс, подарунки, кольорові кульки та щирі слова вдячності від дітлахів, побажання від батьків - все це поєднав в собі "Бал випускний".

Переглянути фото...

День вишиванки

20.05.2021 р. вихованці, працівники та батьки нашого закладу долучилися до святкування Дня вишиванки. Серце переповнялося радістю та гордістю, коли весь садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок. Упродовж дня було організовано та проведено цікаве дійство «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих нашого закладу. Кульмінацією заходу став флешмоб "Одягни вишиванку". Усі присутні у барвистих вишиванках звеличували та прославляли українські традиції та національний одяг. Кожна група мала можливість продемонструвати свою колективну роботу "Наша вишиванка". Святковий день видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним. Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина. Бережімо, пам’ятаймо та пропагуємо українську вишиванку, єдину і неповторну, адже ми українського роду, а йому нема переводу.

Переглянути фото...

Щастя всім мамам!

Щороку, в другу неділю травня, ми відзначаємо свято МАТЕРІ. Мати небесна, Мати земна, рідна ненька Україна - єдині! Наші вихованці під керівництвом творчих педагогів підготували багато цікавих сюрпризів для своїх рідних мам: малюнки, відеозвернення, подарунки та слова подяки. А виставка колективних робіт "Молюся до тебе, Пречистая Діво, благослови всіх мам нашої країни" проникнена ідеєю єдинства - молитва, тепло, захист, оберіг...

Будьте здорові та щасливі всі МАМИ на Землі!

Переглянути фото...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 19 гостей на сайті