ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Лесиними стежками

25.02.2021р. з метою вшанування пам'яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, популяризації її творчості, а також відзначення 150-річчя від дня народження, були проведені відповдні заходи. Тематичні заняття для дітей середнього та старшого дошкільного віку, перегляд фото та відео "Життя маленької Лесі", поетичний марафон серед педагогів "Я в серці маю те, що не вмирає", книжкова виставка та виставка дитячих малюнків за творами Л.Українки.

Переглянути фото...

Конкурс "Зимова фортеця"

З великим задоволенням та позитивними емоціями і дорослі, і малі активно готувалися до участі у міському конкурсі "Зимова фортеця" у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів "Спортивна зима", який триває до 25.02.2021р. Результат перевершив очікування - українська хата, калина, мальви, соняхи та національний  прапор прикрасили територію нашого закладу. Надіємось на перемогу...

Переглянути фото...

Мова-моя калинова!

21.02.2021р. вихованці гр. №11 влаштували чудове свято, присвячене Міжнародному дню рідної мови.  Мова - неоцінений скарб народу, найголовніший літопис його життя. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. А наші діти, разом зі своїми вихователями дзвінко мовлять рідне слово, українською співають, історію мови вивчають, гуморески розповідають, гімн мови знають.

Преглянути фото...

Як Зима з Весною зустрічались

15.02.2021р. справжнісіньке диво-дивина відбувалась на території нашого закладу. Зима з Весною  зустрічались і про щось весь час домовлялись. А наші дітлахи груп № 5, 9, 11 не злякались, разом з Зимою змагались, грались, розважались, а з Весною - хороводи водили, пісні співали, вірші розповідали, пташок закликали. А вам цікаво, хто ж переможе?  Ми на Весноньку дуже чекаємо, але і Зимоньку ще не відпускаєм!

Переглянути фото...

Пригости пташок взимку

"Не забувайте пригостити птахів взимку" під таким гаслом розпочалась і триває екологічна акція на території ЗДО №33. Наші вихованці знають як допомагати, піклуватися про птахів в такий складний зимовий період. Щодня із великим задоволенням діти спостерігають за маленькими друзями, від вихователів дізнаються багато нового і не забувають пригощати смачненьким.

Переглянути фото...

Що? Де? Коли?


10.02.2021р. весело, пізнавально, креативно пройшло засідання клубу Що? Де? Коли? з використанням технології сендплей. Педагоги мали змогу поділитися досвідом з теми: "Створюємо освітньо-виховний прцес цікавим". Пригадали сучасні форми роботи, ефективні методи та прийоми у роботі з дітьми.

Переглянути фото...

В єдності наша сила!

22.01.2021р. в День Соборності України для дітей середнього та старшого дошкільного віку, були організовані цікаві та пізнавальні форми роботи.  Вихователі на занятті "Єдина країна" закріпили знання про символи рідної держави, пояснили дошкільникам слово "соборність", яке означає єдність, згуртованість, неподільність та здійснили разом з ними невеличкий екскурс у минуле, аби в цікавій формі ознайомити дітей з подіями, що передували поділу України.

Преглянути фото...

Кольорове диво

Готуючись до Дня Соборності України, діти усіх груп під керівництвом своїх вихователів, створили справжнісіньке кольорове диво на снігу. Різноманітні квіти, сніговики, ялинки, сніжинки, доріжки до годівничок викликали позитивні емоції не тільки у дітлахів, а і жителів сусідніх будинків.

Переглянути фото...

Новорічна казка

З 21.12. - 24.12.2020р. біля новорічної зеленої красуні , відбулася справжнісінька магія. Подорож у новорічне диво, зустріч з казковими героями, веселі ігри, дзвінкі пісні та гучні колядки і довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, створили справжню феєрію новоріччя. Щирі дитячі посмішки, радість у маленьких оченятах, а головне, віра в казку, осяяна чарівним світлом незабутніх вражень - найвища оцінка спільної праці дітей, педагогів та  батьків.

Переглянути фото...

Конкурс "Ялиночка-красуня"

З 1.12.-17.12.2020р. усі бажаючі мали змогу показати свої здібності, взявши участь у конкурсі "Ялиночка - красуня". Кількість робіт приємно здивувала - 80 ялинок було представлено для оцінювання. І тому щирі слова вдячності всім батькам наших вихованців, які проявили ініціативу, творчість та креативність. Справжнє "ЯЛИНКОВЕ ДИВО" стало окрасою нашого музичного залу, створивши новорічну казку.

Преглянути фото...

Андріївські вечорниці

Ой завирувало, загуло аж луна кругом пливе! То весела Калита до нас в гості йде. Всіх шановних гостей щиро ми вітаємо і годину вечорниць вже розпочинаємо!

Розважались, веселились, варенички ліпили й про традиції та звичаї багато говорили.

Переглянути фото...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 14 гостей на сайті