ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Весела подорож з Фіксиками

18.12.2019р. діти разом з Фіксиками та артистами Рівненської обласної філармонії,вирушили в кругосвітню подорож на зустріч з Миколаєм. Веселі пісні, запальні танці, дитячий сміх та радість, створили, по справжньому, новорічну атмосферу. Миколай пообіцяв дітям, що завітає з подарунками до кожної групи на свято.

Переглянути фото...

Добро починається з тебе

16.12.2019р. ЗДО №33 вже вдруге долучається до щорічної акції рівненської громадської організації Ротаракт "Хто добре серце має, той всім допомагає". Метою акції було зібрати солодощі, фрукти, теплий одяг, канцтовари для дітей Великомежирицької загальноосвітньої школи-інтернат. І дорослі, і малеча завжди чекають свята, яке дарує віру в найкраще. Саме зустріч з Святим Миколаєм завжди асоціюється з високими моральними цінностями, глибокою вірою в Бога. Не гроші, а любов, порядність, доброчесність і благородство правлять світом. І тому найкращими подарунками для нас є радість в очах дітей, посмішка та віра в чудеса.

Переглянути фото...

Андріївські вечорниці

13.12.2019 р. на свято Калити, вшанування Андрія Первозванного, вихователі розповіли дітям про традиції та історію свята  та залучили до ліплення смачненьких вареників. А вихованці гр.№6 разом зі своїми вихователями, організували справжннє дійство, запросивши батьків.

Зібралися діти на гостину, щоб обряди шанувати , цікаве дізнатися про пісні страви, як Калиту кусали, а дівчата гадали і судженого виглядали. Смачненькими варениками  батьки дітей частували.

Переглянути фото...

Дарунки для Зимоньки

12.12.2019р. ми органзували виставку зимових композицій "Дарунки для Зимоньки". Діти разом зі своїми рідними та працівники закладу, виготовили соїми руками безліч цікавих поробок з різних матеріалів, які і прикрасили групи та садок. І ми готові до довгоочікуваної зустрічі з Миколаєм та зимовою казкою.

Переглянути фото...

Майстер-клас з пластелінографії "Ялинкова прикраса"

11.12.2019р. була проведена консультація для педагогів "Художня праця-як засіб розвитку творчих здібностей". Вихователі збагатили знання з різних видів роботи ( квілінг, фелтінг, декупаж і т.д.) та з великим задоволенням долучилися до практичної діяльності, майстер-класу "Пластелінографії", який провела практичний психолог Наумова О.М.

Переглянути фото...

Мамина хустка - оберіг родини!

06.12. 2019р. з великим задоволенням, працівники та вихованці нашого ЗДО №33, долучилися до встановлення Всеукраїнського рекорду "Рівне в українській хутці", організатором якого є Галина Кульчинська. Напротязі дня вихователі разом з дітлахами вели бесіду про історію хустки, розглядали візерунки, милувалися красою, розповідали вірші, ділилися думками. Також організували виставку "Хустинка із бабусиної скриньки", де кожен мав змогу приміряти хустинку за бажанням. На згадку про цей день у нас всіх залишилися приємні враження та безліч чудових фото.

Переглянути фото...

Тато, мама і я - спортивна сім'я !

26-28 листопада 2019р. з метою формування фізичного розвитку дітей, пропаганди здорового способу життя та залучення батьків до активної участі у житті садочка, були проведені спортивні свята для дітей старшого дошкільного віку: "Тато, мама і я - спортивна сім*я". Батьки разом з дітьми змагалися, веселилися  і насолоджувалися спілкуванням один з одним. А прагнення до перемоги спонукало до спільної відповідальності під час естафет.

Детальніше

Готуємось до педагогічної ради

25-26 листопада 2019р. в ЗДО відбувся колективний перегляд занять до педагогічної ради з питання: "Розвиток дитячої творчості у пізнанні навколишнього та мистецького світу". Вихователі разом зі своїми вихованцями продемонстрували  знання та творчі здібності з різних видів діяльності (вихователь Огородник А.М.,гр.№3, тема "Веселий дощик"; вихователь Андрошулік Н.С., гр.№11, тема "Світ капелюхів"; вихователь Світлична М.М, гр.№10, тема "Весела подорож"). Педагоги мали змогу збагатити свої знання про використання різних нетрадиційних технік малювання, проявити свої творчі здібності у спільній роботі з дітьми.

Детальніше

Хай лине всюди рідне слово!

12.11.2019р до Дня української мови та писемності була проведена музично-літературна розвага "Хай лине всюди рідне слово!". Зоя Степанівна, Оксана Василівна разом з музичним керівником та вихованцями, залучили усіх бажаючих відчути силу та красу української мови, яка звучала у віршах, піснях, приказках, загадках, іграх.

Детальніше

Школа духовної істини

05.11.2019р. відбулося чергове засідання  "Школи духовної істини " для педагогів міста з теми "Інтеграція християнських цінностей в освітній процес". Вихователі мали змогу перглянути заняття для дітей середнього дошкільного віку "Дякую за все!"(вихователь Герасько Р.О), та заняття для дітей старшого дошкільного віку "Господи, Україну благослови!" (вихователь Захарчук О.С).

Детальніше

Осінній вернісаж

З 21.10. по 25.10.2019р. у ЗДО проводилось "Свято Осені". Діти молодшого,середнього та старшого дошкільного віку демонстрували свої таланти: співали, розповідали вірші, танцювали.  А зустріч із казковими персонажами викликала вир позитивних емоцій , не тільки у дітей, але і у гостей. Дитячий сміх, радість та безліч оплесків були найвищою оцінкою свята.

Детальніше

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 10 гостей на сайті