ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Життя під час карантину

16.03 - 24.04.2020р. по всій території нашої країни оголошений загальнонаціональний карантин по боротьбі з вірусом, який навів на людей страх і обмежив навчання дітей у всіх закладах. Але наші креативні педагоги ще активніше взялися до роботи. Активно організували зі своїми вихованцями та батьками онлайн спілкування. Діти із задоволенням виконують завдання, які підготували їм улюблені вихователі. Свої результати демонструють у відео і на фото.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ!

Переглянути фото...

Весна починається з Шевченка

10.03.2020р. відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. В садочку стало доброю традицією проводити конкурс читців до дня народження Кобзаря. Під час проведення заходу вихованці дізналися цікаві факти із життя поета. Діти не тільки декламували вірші, а й  переглянули мультфільм про життя маленького Тараса, відвідали виставку дитячих малюнків, слухали  і співали  пісні, написані на вірші Шевченка. Шевченківські читання пройшли в теплій невимушеній атмосфері. Всі учасники отримали подяки, подарунки та безліч оплесків.

Переглянути фото...

Весна і мама

03.03-06.03.2020р. весело, креативно вітали діти своїх мам, бабусь, сестричок та дівчаток зі святом весни, краси та радості. Запальні танці з мамами, показ мод, розваги з казковими персонажами, створили в музичиній залі святкову атмосферу. А найкращими подарунками для рідних мам стали щирі слова вітання, обійми та сюрпризи, які діти виготовили своїми руками.

Переглянути фото...

Школа духовної істини

27.02.2020р. відбулося засідання "Школи духовної істини" для вихователів міста, які впроваджують в освітній процес закладу християнські цінності. Тема засідання "Дитячі свята та розваги як один із шляхів духовно-морального розвитку". Саме традиції, свята. обряди, звичаї об"єднують минуле і майбутнє народу, виховують у дітей почуття духовності, радості, патриотизму, милосердя, відповідальності. Спільна співпраця педагогів та вихованців під керівництвом вихователя-методиста, справили незабутнє враження на гостей та колег. Слова вдячності та побажань, сльози радості, спогади та щира душевна зустріч є найвищою оцінкою спільної праці.

Переглянути фото...

Маленька письменниця нашого міста

20.02.2020р. до Міжнародного дня рідної мови вихователі залучили дітей до різних цікавих форм роботи. Діти мали змогу переглянути відео "Розмовляй українською !", були активними глядачами  вистави Рівненської обласної філармонії "Добро живе у кожному сердечку". А вихователь групи №4 Ніна Олексіївна, організувала для своїх вихованців зустріч з найменшою письменницею м.Рівне Міленою Гудилко, яка також є вихованицею цієї групи.

Переглянути фото...

Зима зустрілась із Весною

14.02.2020р. напередодні свята Стрітення, в музичній залі нашого садка відбулася весела зустріч Зими та Весни. Діти із задоволенням розповідали вірші та приказки, загадували загадки, співали пісні та водили хороводи.  Цікаві змагання із сніговими кулями, гра у сніжки та в хокей, катання на лижах, викликали у малят вир позитивних емоцій.

Переглянути фото...

Педагогічна студія "Ми різні, але ми разом!"

30.01.2020р. у методичному кабінеті креативно та пізнавально пройшла "Педагогічна студія" для молодих вихователів, яку організувала і провела вихователь-методист Олексієвець Т.С. "Ми різні, але ми разом" так звучала тема зустрічі. В процесі ігрових вправ "Клубочок думок", "Квітка дружби", "Долоньки пропозицій", молоді педагоги мали змогу ще раз обміркувати, усвідомити та поділитися з колегами думками про свій вибір професії. Отримали безліч корисних порад з власного досвіду вихователя-методиста, про те як організувати навчальну та виховну діяльність, щоб співпраця з вихованцями та батьками приносила задоволення та позитивний результат. Після ознайомлення з новим напрямком у роботі "бук кросинг", педагоги виявили бажання розпочати впровадження у своїх групах.

Переглянути фото...

День Соборності України

22.01.2020р. День Соборності України, день, коли треба пригадати, що наша сила - в єдності. З метою виховання у дітей національної свідомості, людської гідності, глибокої поваги до Батьківщини, педагоги організували безліч різних форм роботи з вихованцями протягом дня. На заняттях, під час прогулянки, в доступній формі, діти збагатили знання про святкування Дня Соборності, закріпили назви Державних символів та символічне значення кольорів  віночка також дізналися кого називають справжнім патріотом.

Переглянути фото...

Навчальна евакуація

17.01.2020р. пройшло навчання з евакуації вихованців та співробітників у разі пожежи. За сигналом працівники закладу вимкнули електропостачання та приступили до дій із переведення дітей з будівлі садка. Вихователі прозвітували про повний склад евакуйованих дітей. Навчальна евакуація пройшла без паніки та суєти.

Переглянути фото...

Колядки співаєм,зі святами вітаєм!

16.01.2020р. у нашому закладі відбувся музичний конкус "Колядки співаєм, зі святами вітаєм!". Шедеври зимових святок - колядки, звучали сьогодні урочисто й дзвінко разом з світлими побажаннями на щастя, на радість нашого роду й народу! Саме дотримання народних звичаїв, національної культури українського народу - виховують у дітей щирі патріотичні почуття, пошану до своїх рідних.

Переглянути фото...

Новорічна казка в гості завітала

З 19.12 по 26.12.2019р. новорічна атмосфера заполонила, святково прибрану, музичну залу нашого закладу. З веселими піснями, драйвовими танцями та жартівливими віршами, діти потрапили до Новорічної казки і з нетерпінням чекали на появу Святого Миколая. Цікаві ігри з Сніговичком, Мишкою, Лисичкою та Вовчиком, хороводи з Зимонькою, Східними красунями та флешмоб з Бастіндою, Карабасом, дідом Жарою, викликали вир позитивних емоцій не тільки у дітей, але і у гостей. За хорошу поведінку, добрі вчинки протягом року діти отримали солодкі подарунки. А для гостей Миколай приготував сюрприз - подарунки, які виготовили діти своїми руками.

Преглянути фото...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 8 гостей на сайті