ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

 

1 червня ми відзначаємо день захисту дітей. Тому наше літо розпочалось із спільної розваги з клоуном Тишка, який розважив, розсмішив малюків у спільних іграх та танцях.

Детальніше...

Ось і відбулись у нашому садочку випускні ранки, до школи ми проводжали діток груп №2, 7, 10. Це особливе свято на якому присутні цілими родинами. Діти разом з вихователями згадували про свої дні у нашому закладі, запальні танці, веселі пісні створили незабутнє враження. Попереду наших вихованців чекає чи мало свят, яскравих подій та сьогоднішній день є для них особливим. Тож вітаємо вас наші майбутні першокласники.

Детальніше...

16 травня відбувся звітній концерт, у якому взяли участь усі вікові групи закладу дошкільної освіти №33 присвячений дню Матері. Чуйно, та ніжно відкрила захід музична композиція на авторський вірш Марії Скочиліс «Мам, обніми мене…»

перегляд

Детальніше...

Екскурсія до шкільної бібліотеки ЗОШ №8 була цікавою та повчальною. Діти поринули у світ книги, пригадали улюблені казки, спробували перші кроки у читанні відшукуючи потрібну книгу.

З метою забезпечення наступності ЗДО та школи у дітей старших груп проходить тиждень екскурсій, нас з радістю зустріли у  ЗОШ №8.  Побувавши на уроках: 1, 4 класу, інформатики, фізкультури, діти збагатились позитивними емоціями та мотивацією.

Детальніше...

Дорогі матусі, бабусі вітаємо вас з днем матері

Наше серце належить вам, про це танцюють наші дітки.

 

Наша спортивна команда діток «Хвилька» отримала диплом як найшвидші у зональних змаганнях міської спартакіади 2019 серед закладів дошкільної освіти міста Рівне, яка відбулась 24.04.19 у ЗСО №23

ВІТАЄМО!

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

В рамках тижня безпеки 24.04 було проведено об’єктове тренування: Практичне заняття "Від пожежі не сховатись!". Евакуація дітей: Заклад був евакуйований на вулицю протягом 11 хвилин. А також відбулась зустріч педіатра Кравчук Інни Юріївни з колективом закладу, під час якої була надана консультація стосовно профілактики інфекційних хвороб таких як кір, дифтерія, правець. Час відведений для запитань та відповідей стосовно вакцинації був продуктивним.

Детальніше...

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я в ЗДО проходив фестиваль ранкової зарядки, який проводиться з метою:

- піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю;

- презентації ранкової зарядки, як одного із чинників гармонійного розвитку людини;

- стимулювання пересічних громадян дбати про своє здоров'я;

- пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення.

Участь у зарядці взяли 226 дітей віку від 3 до 6 років, та 22 дорослих працівників та батьків закладу.

Детальніше...

 

Весна мальовнича пора. Все прокидається, все усміхається теплому сонечку, весняним квіточками, тому і наші дітки зустріли весну оспівуючи та обіграючи її прихід.

З 01 .03 – 13.03 відбулися весняні свята в групах. А ви коли не будь святкували разом фіксиками? Це цікаво та повчально. Також подорожі до казкового весняного лісу зробило дійство дивовижним. Весна приваблива пора, дітлахам весело.

Детальніше...

З 22 по 27 лютого у ЗДО відбувся перегляд занять до педагогічної ради, на яких вихователі мали змогу переглянути заняття у рамках психолого-педагогічних проектів.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 9 гостей на сайті