ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Педагогічна рада 2 / 2020

26.11.2020 р. була проведена педагогічна рада за темою: "Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО". Педагоги мали змогу переглянути заняття-квест "Казкова пригода" з використанням "хатхи-йоги", заняття з ритміки "Цікава мандрівка", інтерактивну гру "Квітка здоров*я", з використанням різних видів гімнастики. Під час ярмарки педагогічних ідей, поділились вихователі цікавинками, презентуючи  нетрадиційне фізкультурне обладнання та ознайомились з результатами конкурсу "Найкращий спортивний осередок".

Переглянути фото...

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 9.11.2020 - 13.11.2020р. цікаво, пізнавально та весело  пройшов  "Тиждень безпеки дорожнього руху".  Упродовж тижня вихователі знайомили дітей з правилами дорожнього руху, організувавши безліч цікави форм роботи. Наші вихованці із задоволенням слухали розповіді педагогів та ділилися своїми знаннями, переглядали мультфільми, вчили вірші, аплікували, ліпили та малювали світлофора та дорожні знаки. Діти старшого дошкільного віку гр.№9 вирушили в подорож до парку "Хімік".

Переглянути фото...

Осінь в гості завітала...

З 12.10.2020р. по 16.10.2020р. Осінь завітала в гості до наших діток. Веселі та гучні пісні, драйвові таночки, жартівливі ігри, зустріч з казковими персонажами, створили справжню осінню казку для дітлахів.

Переглянути фото...

Ми діти козацького роду!

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цих важливих для нашої країни дат у нашому садочку відбулося свято "Ми діти козацького роду!". Весело та завзято наші маленькі козачата на чолі з отаманом, перешкоди долали та силу козацьку демонстрували.

Переглянути фото...

УРА! Ми працюємо

З 20.07.2020р. після тривалої перерви , ми розпочали роботу нашого закладу в період адаптивного карантину в тестовому режимі. Станом на 18.08.2020р. функціонує 4 групи з дотриманням протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ (температурний скрінінг, дотримання дистанції, наявність захисних масок і т.д.)         Та не зважаючи на обмеження, діти із великим задоволенням йдуть в садочок. Педагоги цікаво та весело організовують дозвілля дітей ( досліди в природі, ранкова гімнастика та флешмоб на свіжому повітрі, конкурси...)

Переглянути фото...

Карантин з користю

Активно, цікаво, креативно, використовуючи онлайн-ресурси, продовжують роботу педагоги нашого закладу зі своїми улюбленими вихованцями та їх батьками. Адже велику роль у період пандемії відіграє увага, порада та просто людська підтримка та розуміння. Батьки разом з дітьми із великим задоволенням, виконували завдання до тематичних тижнів: "Великодні передзвони", "День Землі", "Безпека дитини", "У світі Космосу", "Моя мама-найкраща", "Моя вишиванка", "Кольоровий тиждень", "Дитинства світ". Вихователі групи №4 разом з батьками організували челенж "Подякуй лікарям!". Слова вдячності з дитячих вуст та гучні оплески линули у підтримку тим, хто взяв на себе тяжкий тягар людського  болю.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ і СВОЇХ РІДНИХ!  ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Переглянути фото...

Життя під час карантину

16.03 - 24.04.2020р. по всій території нашої країни оголошений загальнонаціональний карантин по боротьбі з вірусом, який навів на людей страх і обмежив навчання дітей у всіх закладах. Але наші креативні педагоги ще активніше взялися до роботи. Активно організували зі своїми вихованцями та батьками онлайн спілкування. Діти із задоволенням виконують завдання, які підготували їм улюблені вихователі. Свої результати демонструють у відео і на фото.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ!

Переглянути фото...

Весна починається з Шевченка

10.03.2020р. відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. В садочку стало доброю традицією проводити конкурс читців до дня народження Кобзаря. Під час проведення заходу вихованці дізналися цікаві факти із життя поета. Діти не тільки декламували вірші, а й  переглянули мультфільм про життя маленького Тараса, відвідали виставку дитячих малюнків, слухали  і співали  пісні, написані на вірші Шевченка. Шевченківські читання пройшли в теплій невимушеній атмосфері. Всі учасники отримали подяки, подарунки та безліч оплесків.

Переглянути фото...

Весна і мама

03.03-06.03.2020р. весело, креативно вітали діти своїх мам, бабусь, сестричок та дівчаток зі святом весни, краси та радості. Запальні танці з мамами, показ мод, розваги з казковими персонажами, створили в музичиній залі святкову атмосферу. А найкращими подарунками для рідних мам стали щирі слова вітання, обійми та сюрпризи, які діти виготовили своїми руками.

Переглянути фото...

Школа духовної істини

27.02.2020р. відбулося засідання "Школи духовної істини" для вихователів міста, які впроваджують в освітній процес закладу християнські цінності. Тема засідання "Дитячі свята та розваги як один із шляхів духовно-морального розвитку". Саме традиції, свята. обряди, звичаї об"єднують минуле і майбутнє народу, виховують у дітей почуття духовності, радості, патриотизму, милосердя, відповідальності. Спільна співпраця педагогів та вихованців під керівництвом вихователя-методиста, справили незабутнє враження на гостей та колег. Слова вдячності та побажань, сльози радості, спогади та щира душевна зустріч є найвищою оцінкою спільної праці.

Переглянути фото...

Маленька письменниця нашого міста

20.02.2020р. до Міжнародного дня рідної мови вихователі залучили дітей до різних цікавих форм роботи. Діти мали змогу переглянути відео "Розмовляй українською !", були активними глядачами  вистави Рівненської обласної філармонії "Добро живе у кожному сердечку". А вихователь групи №4 Ніна Олексіївна, організувала для своїх вихованців зустріч з найменшою письменницею м.Рівне Міленою Гудилко, яка також є вихованицею цієї групи.

Переглянути фото...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 29 гостей на сайті