ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

14 лютого відбулось чергове засідання «Школи духовної істини» для педагогів, які використовують християнські цінності у виховному просторі на тему: Взаємодія закладу дошкільної освіти з батьками в питанні духовного виховання дітей на християнських засадах. Вихователі мали змогу переглянути спільний захід із батьками «Сім’я задум Божий» та стати учасниками майстер-класу: Презентація сімейного виховання через лепбук.

Детальніше...

Коли зима сніжна, то можна знайти багато забав, зокрема разом будувати сніжну фортецю. Спитаєте чому разом? Бо ж так веселіше, кулі качати, у рядочок складати. Хтось лопаткою рівняє, інші мудрують як рівніше викласти, а якщо куля величенька, то без вихователя не обійтись, її руки ой як потрібні.  Ось така у нас весела спільна прогулянка.

Детальніше...

22 січня - день Соборності (день Злуки)

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. На тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на Софійській площі.

Детальніше...

З 21.12.18 по 28.12.18 у закладі дошкільної  освіти відбулися святкові новорічні ранки для дітей всіх груп.

Детальніше...

У закладі дошкільної освіти до дня Святого Миколая відбулась благодійна акція «Хай душі любові не бракує» для дітей «Великомежиріцької спеціально загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів». Із залученням батьків, працівників ЗДО№33 вдалося зібрати зимовий одяг та взуття, яке передали через волонтерів.

Детальніше...

Перегляд занять до педради

20.11 - 21.11 відбувся перегляд занять до педради: "Інтеграція сімейного й суспільного виховання в розвитку ціннісних орієнтирів дошкільника".

Детальніше...

12.11. - 16.11.18 у закладі дошкільної освіти відбувся тиждень дорожнього руху. Найефективнішими виявились практичні заняття та екскурсії для вивчення правил дорожнього руху.

Детальніше...

15 листопада у закладі дошкільної освіти відбулось засідання «Школи духовної істини». Вихователі міста мали змогу переглянути інтегровані заняття: «Закономірності в природі- Божа мудрість» на середній групі (вихователь Тригобчук О.В.) «Моральні закони Святого Письма: «Притча про Сіяча» на старшій групі (вихователь Лежняк Л.А.). Змогли проаналізувати методичні підходи у роботі зі Святим Письмом та використання його  в освітньому процесі.

Детальніше...

З нагоди дня української писемності та мови, що відзначається в Україні 9 листопада, у закладі дошкільної освіти відбулась програма за участі Рівненської обласної філармонії.

Детальніше...

Осінні свята 2018

Осінь, дивовижна Божа пора. Вона радує нас теплими днями, смачними фруктами, розмаїттям жовтогарячих тонів та безліччю дитячого сміху, радості особливо на Осінніх святах. З 19 по 26 жовтня у закладі дошкільної освіти відбулися святкові дійства, під  час яких діти старшої групи №2 змогли побувати в «Осінній кав’ярні», №7 та 10 змогли пройти кастинг до «Осіннього шоу», групи молодшого віку відправитись в Осінні мандри, а середнього наводили лад в осінньому лісі.

Детальніше...

Дякуємо батькам груп №3, №4 за проявлену творчість та креативність в облаштуванні майданчиків для ігор дітей. Малеча з радістю грається та пізнає світ.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 7 гостей на сайті