ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

З 23.07.2018 після тимчасового закриття та проведення ремонтних робіт гостинно відкрив двері ДНЗ №33. Затишні майданчики, приміщення закладу радісно зустріли малечу

Є місто на світі, де сонце сміється,

Де щастя проміннями щедрими ллється,

Там вміють життю безтурботно радіти,

Бо в сонячнім місті господарі – діти!

Детальніше...

З метою формування здорової особистості дитини, прилучення до фізичної культури і спорту  та до дня захисту дітей 1 червня 2018 р., відбулась міська спартакіада серед закладів дошкільної освіти м. Рівного.  Участь у якій взяв наш дитячий садок. Завдяки ефективній роботі інструктора фізкультури Сафронюк Л.Т., наша команда «Хвилька» зайняла ІІІ місце. Вітаємо!!!

Детальніше...

Випускні ранки 2018

З 23.05. по 25.05. відбулися випускні ранки у нашому садку. Дівчатка, як ніколи були красивими та ніжними, хлопчаки були мужніми та дотепними. В урочистих словах, танцях та піснях відчувались нотки радості та смутку, адже наші вихованці вже завтра школярі.

Детальніше...

Тиждень безпеки

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.02.2018 № 130-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік », згідно наказу Рівненської міської ради виконавчого комітету управління освіти  від  22.03. 2018 р.  № 136-осн.,  № 25 – осн., по ДНЗ №33 від 30.03. 2018, про проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об'єктового тренування у дошкільному закладі був проведений «Тиждень безпеки». Даний захід відбувся з 23.04. по 27.04.2018 з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Спартакіада 2018

Вітаємо команду "Хвилька" ДНЗ №33 з перемогою у  спартакіаді між дошкільними закладами р-ну «Ювілейний», яка відбулася 27 квітня у ЗОШ №8.

XІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування»

 

У Національному університеті «Острозька академія» з 29.03 по 30.03. 18 відбувся  XІІІ Всеукраїнськи1 фестиваль-конкурс «Учитель (вихователь) року предметів духовно-морального спрямування». Цьогоріч фестиваль проводився на тему: «Християнство — духовний вибір українського народу (до 1030 річниці хрещення Руси-України)».

За підсумками XІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» нагородили всіх учасників, що представляли 13 областей України та визначили переможців у двох номінаціях: «Учитель року» та «Вихователь року».

У номінації «Вихователь року» 1 місце отримала вихователь-методист нашого ДНЗ №33 Зінаїда Скворцова, яка стала вихователем року 2018 у галузі духовно-морального виховання.

ostrog.rayon.


Всеукраїнський тиждень читання

В рамках всеукраїнського тижня читання з 26.03 по 30.03.18 цікавою, насиченою та корисною була екскурсія дітей старших груп до Рівненської міської бібліотеки мкр. Ювілейний. Діти з інтересом розглядали книжки,  відгадували українські загадки, переглянули презентацію по казках, розглядали ілюстрації книг та брали участь у веселих рухливих іграх. На цьому спілкування бібліотекарів і малят не закінчується, адже домовились, що наступна зустріч уже незабаром відбудется. Діти отримали нові враження і збагатили свої знання.

Дана екскурсія була спрямована на популяризацію книги у житті дитини.

Детальніше...

Шевченківські читання

У дошкільному закладі відбулися Шевченківські читання, присвячені до дня народження Великого Кобзаря.  Участь взяло 37 дітей із груп дошкільного віку. Найемоційніше продекламували вірш  з молодших груп Данило Вороб’юк 4 роки (гр. №8), з середніх груп Стас Федіна (гр.№7) та Марта Демчук (гр.№2), а в старших групах Маша Друзюк (гр.№9)

Детальніше...

Школа духовної істини

У закладі дошкільної освіти відбулося друге засідання «Школи духовної істини» для вихователів міста, які використовують християнські цінності у виховному просторі.  Мали змогу розглянути тему: «Взаємозв’язок духовного та пізнавального змісту в реалізації тематичних циклів», через досвід роботи вихователя ЗДО №16 Людмили Бондарець. Педагоги  переглянули відкриті заняття: «Порятунок у ковчезі та таємниця веселки» в середній групі №10 вихователь Оксана Оксенюк; «Моральна чеснота – великодушність» на прикладі історії про Йосипа, в старшій групі №9, вихователь Зоя Мечкало.

Детальніше...

Свято рідної мови 2018

У 1999-му році, за даними проекту DilovaMova.com, на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови. Датою щорічного свята вибрано 21-е лютого. Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. Збереження багатомовності дає можливість зберегти не тільки унікальність кожного народу, його культуру, але й знаходити взаєморозуміння один з одним.

У нашому закладі ми щороку відзначаємо дане свято, з метою підвищення мовленнєвої культури дітей дошкільного віку.

Детальніше...

Спортивне свято Стрітення

Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. Коли Марія разом з Йосифом принесла Ісуса до храму, їх зустрів там сивий старий Симеон, який чекав зустрічі з Господом вже багато років. При зустрічі Симеон промовив такі слова: «Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами…»

Урочисто дане свято почали відзначати з кінця V століття. Ми також долучились до святкування даного свята через веселі зимові ігри та забави.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 9 гостей на сайті