ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Мамина хустка - оберіг родини!

06.12. 2019р. з великим задоволенням, працівники та вихованці нашого ЗДО №33, долучилися до встановлення Всеукраїнського рекорду "Рівне в українській хутці", організатором якого є Галина Кульчинська. Напротязі дня вихователі разом з дітлахами вели бесіду про історію хустки, розглядали візерунки, милувалися красою, розповідали вірші, ділилися думками. Також організували виставку "Хустинка із бабусиної скриньки", де кожен мав змогу приміряти хустинку за бажанням. На згадку про цей день у нас всіх залишилися приємні враження та безліч чудових фото.

Переглянути фото...

Тато, мама і я - спортивна сім'я !

26-28 листопада 2019р. з метою формування фізичного розвитку дітей, пропаганди здорового способу життя та залучення батьків до активної участі у житті садочка, були проведені спортивні свята для дітей старшого дошкільного віку: "Тато, мама і я - спортивна сім*я". Батьки разом з дітьми змагалися, веселилися  і насолоджувалися спілкуванням один з одним. А прагнення до перемоги спонукало до спільної відповідальності під час естафет.

Детальніше

Готуємось до педагогічної ради

25-26 листопада 2019р. в ЗДО відбувся колективний перегляд занять до педагогічної ради з питання: "Розвиток дитячої творчості у пізнанні навколишнього та мистецького світу". Вихователі разом зі своїми вихованцями продемонстрували  знання та творчі здібності з різних видів діяльності (вихователь Огородник А.М.,гр.№3, тема "Веселий дощик"; вихователь Андрошулік Н.С., гр.№11, тема "Світ капелюхів"; вихователь Світлична М.М, гр.№10, тема "Весела подорож"). Педагоги мали змогу збагатити свої знання про використання різних нетрадиційних технік малювання, проявити свої творчі здібності у спільній роботі з дітьми.

Детальніше

Хай лине всюди рідне слово!

12.11.2019р до Дня української мови та писемності була проведена музично-літературна розвага "Хай лине всюди рідне слово!". Зоя Степанівна, Оксана Василівна разом з музичним керівником та вихованцями, залучили усіх бажаючих відчути силу та красу української мови, яка звучала у віршах, піснях, приказках, загадках, іграх.

Детальніше

Школа духовної істини

05.11.2019р. відбулося чергове засідання  "Школи духовної істини " для педагогів міста з теми "Інтеграція християнських цінностей в освітній процес". Вихователі мали змогу перглянути заняття для дітей середнього дошкільного віку "Дякую за все!"(вихователь Герасько Р.О), та заняття для дітей старшого дошкільного віку "Господи, Україну благослови!" (вихователь Захарчук О.С).

Детальніше

Осінній вернісаж

З 21.10. по 25.10.2019р. у ЗДО проводилось "Свято Осені". Діти молодшого,середнього та старшого дошкільного віку демонстрували свої таланти: співали, розповідали вірші, танцювали.  А зустріч із казковими персонажами викликала вир позитивних емоцій , не тільки у дітей, але і у гостей. Дитячий сміх, радість та безліч оплесків були найвищою оцінкою свята.

Детальніше

 

1 червня ми відзначаємо день захисту дітей. Тому наше літо розпочалось із спільної розваги з клоуном Тишка, який розважив, розсмішив малюків у спільних іграх та танцях.

Детальніше...

Ось і відбулись у нашому садочку випускні ранки, до школи ми проводжали діток груп №2, 7, 10. Це особливе свято на якому присутні цілими родинами. Діти разом з вихователями згадували про свої дні у нашому закладі, запальні танці, веселі пісні створили незабутнє враження. Попереду наших вихованців чекає чи мало свят, яскравих подій та сьогоднішній день є для них особливим. Тож вітаємо вас наші майбутні першокласники.

Детальніше...

16 травня відбувся звітній концерт, у якому взяли участь усі вікові групи закладу дошкільної освіти №33 присвячений дню Матері. Чуйно, та ніжно відкрила захід музична композиція на авторський вірш Марії Скочиліс «Мам, обніми мене…»

перегляд

Детальніше...

Екскурсія до шкільної бібліотеки ЗОШ №8 була цікавою та повчальною. Діти поринули у світ книги, пригадали улюблені казки, спробували перші кроки у читанні відшукуючи потрібну книгу.

З метою забезпечення наступності ЗДО та школи у дітей старших груп проходить тиждень екскурсій, нас з радістю зустріли у  ЗОШ №8.  Побувавши на уроках: 1, 4 класу, інформатики, фізкультури, діти збагатились позитивними емоціями та мотивацією.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 21 гостей на сайті