ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Зимова фортеця 2018

Коли випадає сніжок, весело гратися з ним та ліпити, діти будь-якого віку з радістю захоплюються будівництвом снігової фортеці, вона може бути високою або довгою. При її будівлі можна використовувати відерце, кошик набиваючи в нього сніг, різні формочки, а також просто катати кулі, або робити насипи лопаткою. Головне щоб було весело та рухливо, щоб не змерзнути.

Детальніше...

День Соборності

22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності .

22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

Наша малеча долучилась до акції "живий ланцюг", щоб практично показати, що ми єдині.

Детальніше...

Новорічні ранки 2018

В закладі дошкільної освіти №33 з 21.12 по 28.12.17 відбулися новорічні ранки, музичні керівники  підготували цікаві сценарії для кожної вікової групи. Ролі між дітьми були розподілені таким чином, щоб максимально продемонструвати талант малюка, та залучити кожного до святкового дійства. Діти та батьки отримали не забутні враження, та з радістю продовжили святкування новорічних свят по своїх домівках. А ми чекаємо наступні святкові події.

Детальніше...

Перегляд занять до педради

У ЗДО відбувся перегляд занять до педагогічної ради «Інтеграція мовленнєвої та природничо-дослідницької діяльності, як чинник пізнавального розвитку дошкільників», молоді вихователі мали  змогли презентувати свої знання та вміння на відкритому заході, що позитивно вплинуло на підвищення  професійної компетентність педагогів з даного питання.

В цей же день відбулась педагогічна рада у форму круглого столу, на якому досвідчені вихователі презентували свій досвід роботи з питання: Інтеграція мовленнєвої та природничо-дослідницької діяльності, як чинник пізнавального розвитку дошкільників.

Детальніше...

Школа духовної істини (І засідання)

У ЗДО відбулося І засідання «Школи духовної істини» для педагогів, які використовують християнські цінності у виховному просторі.

З метою спрямування роботу педагогів на впровадження програми з духовно-морального виховання дітей дошкільного віку на християнських засадах, що вибудовує фундамент буттєвих цінностей сучасної дитини, вихователі міста мали змогу розібратися в духовних аспектах дошкільної освіти в контексті поліконфесіності українського суспільства та переглянути інтегровані заняття:

У середній групі на тему «Світ чудовий задум Творця» , вихователь Костюкевич А.А.

У старшій групі «Люби ближнього як самого себе», вихователь Герасько Р.О.

Детальніше...

У дошкільному закладі з 13.11 – 17.11.2017 р., пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбувалися цікаві заходи: інтегровані заняття «Незвична мандрівка», «Транспорт та його роль у житті людини» та інш., бесіди «Для чого потрібні правила дорожнього руху», моделювання ситуацій «Переходимо вулицю» «Шофери», спостереження за транспортом, які сприяли зростанню відповідальності всіх учасників дорожнього руху. Свої знання діти старших груп змогли продемонструвати в узагальнюючому занятті, яке відбулось у форму квесту «Дорожні знаки», який розпочався у групі зранку, а закінчився в автомобільному містечку парку «Хімік». Кожна група отримала пакет із завданнями, мета яких полягала у практичному застосуванні знань безпечної поведінки на проїжджій частині дороги. Використовуючи правила дорожнього руху, діти повинні були віднайти свої бази та сфотографуватись. Наприкінці заходу дітей чекав приємний смачний сюрприз.

Детальніше...

У дошкільному закладі відзначили  День української писемності та мови.

Діти декламували вірші, знайомились з новими книжками.

Навіть наші малюки розглядають книгу залюбки.

Детальніше...

У дошкільному закладі з 1 по 8 листопада відбулися свята Осені

Сонце все нижче опускається над обрієм. Короткими стають дні і довгими та холодними ночі. У сонячні дні срібні нитки бабиного літа будуть виплітати на пожовклій траві казкові візерунки. Осінь ...По садах достигли яблука, горіхи, груші. Люди викопують городину. Кожен двір наповнюється горою гарбузів. І тільки калина на кущах червонітиме ягодами через всю осінь, аж до зими ...Дане свято говорить про те, що наш край благословенний на врожай, тому ми дякуємо за це.

Детальніше...

Сьогодні в нашому закладі дошкільної освіти відбулось методичне об’єднання для інструкторів з фізкультури.

Тема: Організація рухового режиму дошкільників в умовах  сучасного ДНЗ

Інструктори з фізкультури мали можливість переглянути розвагу «Один день із життя сім’ї»

Детальніше...

У дошкільному закладі відбулися загальні батьківські збори на яких піднімалось питання: "Формування дитячого світогляду та внутрішньо-цілісного погляду на світ".

Повчальним був виступ практичного психолога яка розповіла про вплив чинників на формування світогляду дитини. Адже батьки являються найпершим і найважливішим авторитетом для дитини, якого діти наслідуючи формують свій характер.


Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. У дошкільному закладі відбулась розвага. Цікаві конкурси, естафети та сюрпризи створили позитивний настрій у дітлахів та дорослих.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

перегляд зображення

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 9 гостей на сайті