ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Дорогі матусі, бабусі вітаємо вас з днем матері

Наше серце належить вам, про це танцюють наші дітки.

 

Наша спортивна команда діток «Хвилька» отримала диплом як найшвидші у зональних змаганнях міської спартакіади 2019 серед закладів дошкільної освіти міста Рівне, яка відбулась 24.04.19 у ЗСО №23

ВІТАЄМО!

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

В рамках тижня безпеки 24.04 було проведено об’єктове тренування: Практичне заняття "Від пожежі не сховатись!". Евакуація дітей: Заклад був евакуйований на вулицю протягом 11 хвилин. А також відбулась зустріч педіатра Кравчук Інни Юріївни з колективом закладу, під час якої була надана консультація стосовно профілактики інфекційних хвороб таких як кір, дифтерія, правець. Час відведений для запитань та відповідей стосовно вакцинації був продуктивним.

Детальніше...

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я в ЗДО проходив фестиваль ранкової зарядки, який проводиться з метою:

- піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю;

- презентації ранкової зарядки, як одного із чинників гармонійного розвитку людини;

- стимулювання пересічних громадян дбати про своє здоров'я;

- пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення.

Участь у зарядці взяли 226 дітей віку від 3 до 6 років, та 22 дорослих працівників та батьків закладу.

Детальніше...

 

Весна мальовнича пора. Все прокидається, все усміхається теплому сонечку, весняним квіточками, тому і наші дітки зустріли весну оспівуючи та обіграючи її прихід.

З 01 .03 – 13.03 відбулися весняні свята в групах. А ви коли не будь святкували разом фіксиками? Це цікаво та повчально. Також подорожі до казкового весняного лісу зробило дійство дивовижним. Весна приваблива пора, дітлахам весело.

Детальніше...

З 22 по 27 лютого у ЗДО відбувся перегляд занять до педагогічної ради, на яких вихователі мали змогу переглянути заняття у рамках психолого-педагогічних проектів.

Детальніше...

14 лютого відбулось чергове засідання «Школи духовної істини» для педагогів, які використовують християнські цінності у виховному просторі на тему: Взаємодія закладу дошкільної освіти з батьками в питанні духовного виховання дітей на християнських засадах. Вихователі мали змогу переглянути спільний захід із батьками «Сім’я задум Божий» та стати учасниками майстер-класу: Презентація сімейного виховання через лепбук.

Детальніше...

Коли зима сніжна, то можна знайти багато забав, зокрема разом будувати сніжну фортецю. Спитаєте чому разом? Бо ж так веселіше, кулі качати, у рядочок складати. Хтось лопаткою рівняє, інші мудрують як рівніше викласти, а якщо куля величенька, то без вихователя не обійтись, її руки ой як потрібні.  Ось така у нас весела спільна прогулянка.

Детальніше...

22 січня - день Соборності (день Злуки)

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. На тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на Софійській площі.

Детальніше...

З 21.12.18 по 28.12.18 у закладі дошкільної  освіти відбулися святкові новорічні ранки для дітей всіх груп.

Детальніше...

У закладі дошкільної освіти до дня Святого Миколая відбулась благодійна акція «Хай душі любові не бракує» для дітей «Великомежиріцької спеціально загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів». Із залученням батьків, працівників ЗДО№33 вдалося зібрати зимовий одяг та взуття, яке передали через волонтерів.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 16 гостей на сайті