ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

У дошкільному закладі з 22.12.2016 по 29.12.2016 відбулися Новорічні ранки. У гості до дітей завітав довгожданий св. Миколай та казкові герої. Разом з казковими учасниками новорічного свята малюки переносились у світ казки, наповнений сюрпризами, піснями, конкурсами, веселими іграми, танцями та призами.

Діти з нетерпінням чекали дня зустрічі із св. Миколаєм, ось він настав. Малеча з радістю водила хороводи, співали пісні, та розповідали вірші, промовляли свої бажання з дитячою безпосередністю. Всі отримали багато вражень та позитивних емоцій.

14-18 листопада в дошкільному закладі у рамках тижня безпеки дорожнього руху відбувся ряд цікавих заходів: заняття, бесіди, моделювання ситуацій, спостереження сприяли зростанню відповідальності всіх учасників дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста  у дітей та в батьків.

16.11.2016 у дошкільному закладі відбулося методичне об’єднання  для музичних керівників «Методика інструментального музикування з дошкільниками». Творчо та яскраво було представлене заняття «У світі чарівних звуків» (оркестрова мозаїка), в ході якого діти знайомились з металофоном, та грали  в оркестрі за партитурами. Майстер – клас для педагогів, ознайомив з різними видами партитур для інструментального музикування, та дав можливість практично освоїти гру на музичних дитячих інструментах за партитурами в оркестрі.

Детальніше...

У закладі відбулися батьківські збори. На них розглядалась тема: "Громадянин виховується з дитинства", та піднімались поточні справи з життя дитячого садка.

Із щирими побажаннями:

Вихованці нашого садка взяли участь у привітанні працівників дошкільних навчальних закладів міста із їх професійним святом.

Детальніше...

У дошкільному закладі №33 в рамках Дня фізичної культури і спорту  був проведений майстер клас з флорболу. Запрошено тренера Рівненського ХФлК «SKY» Бакунця Віталія та одного з гравців команди Ігора Медведюка, які презентували даний вид спорту. Педагоги та 75 вихованців старших груп взяли участь у тренуванні, та зіграли короткі періоди матчу. Всі присутні отримали новий спортивний досвід, яскраві емоції та незабутні враження.

Детальніше...

Сьогодні міжнародний день захисту дітей!

Від нашої уваги, любові, виховання залежить, дитяча поведінка майбутнього. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточувати їх любов'ю та милосердям, вони стануть здатними являти ці риси характеру іншим! Сьогодні у нашому садку відбулась розвага, яка дала можливість проявити найкращі якості малюків. Радість отримали всі.

Детальніше...

Випускний бал

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший етап життя, коли гра переростає у справжнє навчання та відповідальність. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

25 по 27 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців - майбутніх школяриків груп №2, №7, №10. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запам'ятаються малечі надовго та залишать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Хай пісня тут лине!

Хай сміх скрізь лунає

У кожного радісна усмішка сяє.

Всі дружні, веселі,

Радійте за нас

Ми всі йдемо у перший клас!

Детальніше...

Творчий звіт перед батьками

Сьогодні у садку аншлаг! Всі прийшли подивитися творчий звіт, який проводитися щорічно у садку, в якому кожна група,  та гуртки представляють свою креативну роботу.

Детальніше...

У дошкільному закладі відбувся фестиваль ранкової зарядки “Рух заради здоров'я”

з метою:

  • піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю;
  • презентації ранкової зарядки, як одного із чинників гармонійного розвитку людини;
  • стимулювання пересічних громадян дбати про своє здоров'я.

Участь взяло 207 дітей з дорослими.

 

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 15 гостей на сайті