ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

Перегляд занять до педради

20.11 - 21.11 відбувся перегляд занять до педради: "Інтеграція сімейного й суспільного виховання в розвитку ціннісних орієнтирів дошкільника".

Детальніше...

12.11. - 16.11.18 у закладі дошкільної освіти відбувся тиждень дорожнього руху. Найефективнішими виявились практичні заняття та екскурсії для вивчення правил дорожнього руху.

Детальніше...

15 листопада у закладі дошкільної освіти відбулось засідання «Школи духовної істини». Вихователі міста мали змогу переглянути інтегровані заняття: «Закономірності в природі- Божа мудрість» на середній групі (вихователь Тригобчук О.В.) «Моральні закони Святого Письма: «Притча про Сіяча» на старшій групі (вихователь Лежняк Л.А.). Змогли проаналізувати методичні підходи у роботі зі Святим Письмом та використання його  в освітньому процесі.

Детальніше...

З нагоди дня української писемності та мови, що відзначається в Україні 9 листопада, у закладі дошкільної освіти відбулась програма за участі Рівненської обласної філармонії.

Детальніше...

Осінні свята 2018

Осінь, дивовижна Божа пора. Вона радує нас теплими днями, смачними фруктами, розмаїттям жовтогарячих тонів та безліччю дитячого сміху, радості особливо на Осінніх святах. З 19 по 26 жовтня у закладі дошкільної освіти відбулися святкові дійства, під  час яких діти старшої групи №2 змогли побувати в «Осінній кав’ярні», №7 та 10 змогли пройти кастинг до «Осіннього шоу», групи молодшого віку відправитись в Осінні мандри, а середнього наводили лад в осінньому лісі.

Детальніше...

Дякуємо батькам груп №3, №4 за проявлену творчість та креативність в облаштуванні майданчиків для ігор дітей. Малеча з радістю грається та пізнає світ.

Детальніше...

З 23.07.2018 після тимчасового закриття та проведення ремонтних робіт гостинно відкрив двері ДНЗ №33. Затишні майданчики, приміщення закладу радісно зустріли малечу

Є місто на світі, де сонце сміється,

Де щастя проміннями щедрими ллється,

Там вміють життю безтурботно радіти,

Бо в сонячнім місті господарі – діти!

Детальніше...

З метою формування здорової особистості дитини, прилучення до фізичної культури і спорту  та до дня захисту дітей 1 червня 2018 р., відбулась міська спартакіада серед закладів дошкільної освіти м. Рівного.  Участь у якій взяв наш дитячий садок. Завдяки ефективній роботі інструктора фізкультури Сафронюк Л.Т., наша команда «Хвилька» зайняла ІІІ місце. Вітаємо!!!

Детальніше...

Випускні ранки 2018

З 23.05. по 25.05. відбулися випускні ранки у нашому садку. Дівчатка, як ніколи були красивими та ніжними, хлопчаки були мужніми та дотепними. В урочистих словах, танцях та піснях відчувались нотки радості та смутку, адже наші вихованці вже завтра школярі.

Детальніше...

Тиждень безпеки

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.02.2018 № 130-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік », згідно наказу Рівненської міської ради виконавчого комітету управління освіти  від  22.03. 2018 р.  № 136-осн.,  № 25 – осн., по ДНЗ №33 від 30.03. 2018, про проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об'єктового тренування у дошкільному закладі був проведений «Тиждень безпеки». Даний захід відбувся з 23.04. по 27.04.2018 з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Спартакіада 2018

Вітаємо команду "Хвилька" ДНЗ №33 з перемогою у  спартакіаді між дошкільними закладами р-ну «Ювілейний», яка відбулася 27 квітня у ЗОШ №8.

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 20 гостей на сайті