ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

З 23 по 25 травня відбулися у ДНЗ №33 випускні ранки. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запам'ятаються малечі надовго та залишать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Швидко і непомітно минули свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості.

Детальніше...

12 травня відбулась спартакіада між дошкільними закладами р-ну «Ювілейний» у ЗОШ №23. Вітаємо команду ДНЗ №33 з другим місцем!

Детальніше...

З метою забезпечення наступності ДНЗ та школи діти старших груп з 10.05.12 по 12.05.17 відвідували ЗОШ №8. Побувавши в бібліотеці та на уроках в початкових класах, діти збагатились позитивними емоціями та мотивацією. «Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з'являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань.» В.О.Сухомлинський

Детальніше...

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я в ДНЗ проходив фестиваль ранкової зарядки проводиться з метою:

- піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю;

- презентації ранкової зарядки, як одного із чинників гармонійного розвитку людини;

- стимулювання пересічних громадян дбати про своє здоров'я;

- пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення.

Участь у зарядці взяли 219 дітей віку від 3 до 6 років, та 27 дорослих працівників та батьків закладу.

Детальніше...

З 16 по 20 січня у дошкільному закладі пройшов інтегрований тиждень фізкультури та спорту «Козацькому роду нема переводу», що мав на меті: формування позитивного ставлення до занять з фізичною культурою; виховання любові до традицій українського народу; формування навичок здорового способу життя.


Детальніше...

У дошкільному закладі з 22.12.2016 по 29.12.2016 відбулися Новорічні ранки. У гості до дітей завітав довгожданий св. Миколай та казкові герої. Разом з казковими учасниками новорічного свята малюки переносились у світ казки, наповнений сюрпризами, піснями, конкурсами, веселими іграми, танцями та призами.

Діти з нетерпінням чекали дня зустрічі із св. Миколаєм, ось він настав. Малеча з радістю водила хороводи, співали пісні, та розповідали вірші, промовляли свої бажання з дитячою безпосередністю. Всі отримали багато вражень та позитивних емоцій.

14-18 листопада в дошкільному закладі у рамках тижня безпеки дорожнього руху відбувся ряд цікавих заходів: заняття, бесіди, моделювання ситуацій, спостереження сприяли зростанню відповідальності всіх учасників дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста  у дітей та в батьків.

16.11.2016 у дошкільному закладі відбулося методичне об’єднання  для музичних керівників «Методика інструментального музикування з дошкільниками». Творчо та яскраво було представлене заняття «У світі чарівних звуків» (оркестрова мозаїка), в ході якого діти знайомились з металофоном, та грали  в оркестрі за партитурами. Майстер – клас для педагогів, ознайомив з різними видами партитур для інструментального музикування, та дав можливість практично освоїти гру на музичних дитячих інструментах за партитурами в оркестрі.

Детальніше...

У закладі відбулися батьківські збори. На них розглядалась тема: "Громадянин виховується з дитинства", та піднімались поточні справи з життя дитячого садка.

Із щирими побажаннями:

Вихованці нашого садка взяли участь у привітанні працівників дошкільних навчальних закладів міста із їх професійним святом.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 8 гостей на сайті