ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

XІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування»

 

У Національному університеті «Острозька академія» з 29.03 по 30.03. 18 відбувся  XІІІ Всеукраїнськи1 фестиваль-конкурс «Учитель (вихователь) року предметів духовно-морального спрямування». Цьогоріч фестиваль проводився на тему: «Християнство — духовний вибір українського народу (до 1030 річниці хрещення Руси-України)».

За підсумками XІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» нагородили всіх учасників, що представляли 13 областей України та визначили переможців у двох номінаціях: «Учитель року» та «Вихователь року».

У номінації «Вихователь року» 1 місце отримала вихователь-методист нашого ДНЗ №33 Зінаїда Скворцова, яка стала вихователем року 2018 у галузі духовно-морального виховання.

ostrog.rayon.


Всеукраїнський тиждень читання

В рамках всеукраїнського тижня читання з 26.03 по 30.03.18 цікавою, насиченою та корисною була екскурсія дітей старших груп до Рівненської міської бібліотеки мкр. Ювілейний. Діти з інтересом розглядали книжки,  відгадували українські загадки, переглянули презентацію по казках, розглядали ілюстрації книг та брали участь у веселих рухливих іграх. На цьому спілкування бібліотекарів і малят не закінчується, адже домовились, що наступна зустріч уже незабаром відбудется. Діти отримали нові враження і збагатили свої знання.

Дана екскурсія була спрямована на популяризацію книги у житті дитини.

Детальніше...

Шевченківські читання

У дошкільному закладі відбулися Шевченківські читання, присвячені до дня народження Великого Кобзаря.  Участь взяло 37 дітей із груп дошкільного віку. Найемоційніше продекламували вірш  з молодших груп Данило Вороб’юк 4 роки (гр. №8), з середніх груп Стас Федіна (гр.№7) та Марта Демчук (гр.№2), а в старших групах Маша Друзюк (гр.№9)

Детальніше...

Школа духовної істини

У закладі дошкільної освіти відбулося друге засідання «Школи духовної істини» для вихователів міста, які використовують християнські цінності у виховному просторі.  Мали змогу розглянути тему: «Взаємозв’язок духовного та пізнавального змісту в реалізації тематичних циклів», через досвід роботи вихователя ЗДО №16 Людмили Бондарець. Педагоги  переглянули відкриті заняття: «Порятунок у ковчезі та таємниця веселки» в середній групі №10 вихователь Оксана Оксенюк; «Моральна чеснота – великодушність» на прикладі історії про Йосипа, в старшій групі №9, вихователь Зоя Мечкало.

Детальніше...

Свято рідної мови 2018

У 1999-му році, за даними проекту DilovaMova.com, на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови. Датою щорічного свята вибрано 21-е лютого. Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. Збереження багатомовності дає можливість зберегти не тільки унікальність кожного народу, його культуру, але й знаходити взаєморозуміння один з одним.

У нашому закладі ми щороку відзначаємо дане свято, з метою підвищення мовленнєвої культури дітей дошкільного віку.

Детальніше...

Спортивне свято Стрітення

Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. Коли Марія разом з Йосифом принесла Ісуса до храму, їх зустрів там сивий старий Симеон, який чекав зустрічі з Господом вже багато років. При зустрічі Симеон промовив такі слова: «Нині відпускаєш раба Свого, Владико, за словом Твоїм із миром, бо побачили очі мої Спасіння Твоє, яке Ти приготував перед всіма народами…»

Урочисто дане свято почали відзначати з кінця V століття. Ми також долучились до святкування даного свята через веселі зимові ігри та забави.

Детальніше...

Зимова фортеця 2018

Коли випадає сніжок, весело гратися з ним та ліпити, діти будь-якого віку з радістю захоплюються будівництвом снігової фортеці, вона може бути високою або довгою. При її будівлі можна використовувати відерце, кошик набиваючи в нього сніг, різні формочки, а також просто катати кулі, або робити насипи лопаткою. Головне щоб було весело та рухливо, щоб не змерзнути.

Детальніше...

День Соборності

22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності .

22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

Наша малеча долучилась до акції "живий ланцюг", щоб практично показати, що ми єдині.

Детальніше...

Новорічні ранки 2018

В закладі дошкільної освіти №33 з 21.12 по 28.12.17 відбулися новорічні ранки, музичні керівники  підготували цікаві сценарії для кожної вікової групи. Ролі між дітьми були розподілені таким чином, щоб максимально продемонструвати талант малюка, та залучити кожного до святкового дійства. Діти та батьки отримали не забутні враження, та з радістю продовжили святкування новорічних свят по своїх домівках. А ми чекаємо наступні святкові події.

Детальніше...

Перегляд занять до педради

У ЗДО відбувся перегляд занять до педагогічної ради «Інтеграція мовленнєвої та природничо-дослідницької діяльності, як чинник пізнавального розвитку дошкільників», молоді вихователі мали  змогли презентувати свої знання та вміння на відкритому заході, що позитивно вплинуло на підвищення  професійної компетентність педагогів з даного питання.

В цей же день відбулась педагогічна рада у форму круглого столу, на якому досвідчені вихователі презентували свій досвід роботи з питання: Інтеграція мовленнєвої та природничо-дослідницької діяльності, як чинник пізнавального розвитку дошкільників.

Детальніше...

Школа духовної істини (І засідання)

У ЗДО відбулося І засідання «Школи духовної істини» для педагогів, які використовують християнські цінності у виховному просторі.

З метою спрямування роботу педагогів на впровадження програми з духовно-морального виховання дітей дошкільного віку на християнських засадах, що вибудовує фундамент буттєвих цінностей сучасної дитини, вихователі міста мали змогу розібратися в духовних аспектах дошкільної освіти в контексті поліконфесіності українського суспільства та переглянути інтегровані заняття:

У середній групі на тему «Світ чудовий задум Творця» , вихователь Костюкевич А.А.

У старшій групі «Люби ближнього як самого себе», вихователь Герасько Р.О.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 29 гостей на сайті