ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Новини

У дошкільному закладі з 13.11 – 17.11.2017 р., пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбувалися цікаві заходи: інтегровані заняття «Незвична мандрівка», «Транспорт та його роль у житті людини» та інш., бесіди «Для чого потрібні правила дорожнього руху», моделювання ситуацій «Переходимо вулицю» «Шофери», спостереження за транспортом, які сприяли зростанню відповідальності всіх учасників дорожнього руху. Свої знання діти старших груп змогли продемонструвати в узагальнюючому занятті, яке відбулось у форму квесту «Дорожні знаки», який розпочався у групі зранку, а закінчився в автомобільному містечку парку «Хімік». Кожна група отримала пакет із завданнями, мета яких полягала у практичному застосуванні знань безпечної поведінки на проїжджій частині дороги. Використовуючи правила дорожнього руху, діти повинні були віднайти свої бази та сфотографуватись. Наприкінці заходу дітей чекав приємний смачний сюрприз.

Детальніше...

У дошкільному закладі відзначили  День української писемності та мови.

Діти декламували вірші, знайомились з новими книжками.

Навіть наші малюки розглядають книгу залюбки.

Детальніше...

У дошкільному закладі з 1 по 8 листопада відбулися свята Осені

Сонце все нижче опускається над обрієм. Короткими стають дні і довгими та холодними ночі. У сонячні дні срібні нитки бабиного літа будуть виплітати на пожовклій траві казкові візерунки. Осінь ...По садах достигли яблука, горіхи, груші. Люди викопують городину. Кожен двір наповнюється горою гарбузів. І тільки калина на кущах червонітиме ягодами через всю осінь, аж до зими ...Дане свято говорить про те, що наш край благословенний на врожай, тому ми дякуємо за це.

Детальніше...

Сьогодні в нашому закладі дошкільної освіти відбулось методичне об’єднання для інструкторів з фізкультури.

Тема: Організація рухового режиму дошкільників в умовах  сучасного ДНЗ

Інструктори з фізкультури мали можливість переглянути розвагу «Один день із життя сім’ї»

Детальніше...

У дошкільному закладі відбулися загальні батьківські збори на яких піднімалось питання: "Формування дитячого світогляду та внутрішньо-цілісного погляду на світ".

Повчальним був виступ практичного психолога яка розповіла про вплив чинників на формування світогляду дитини. Адже батьки являються найпершим і найважливішим авторитетом для дитини, якого діти наслідуючи формують свій характер.


Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. У дошкільному закладі відбулась розвага. Цікаві конкурси, естафети та сюрпризи створили позитивний настрій у дітлахів та дорослих.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

перегляд зображення

З 23 по 25 травня відбулися у ДНЗ №33 випускні ранки. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запам'ятаються малечі надовго та залишать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

Швидко і непомітно минули свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості.

Детальніше...

12 травня відбулась спартакіада між дошкільними закладами р-ну «Ювілейний» у ЗОШ №23. Вітаємо команду ДНЗ №33 з другим місцем!

Детальніше...

З метою забезпечення наступності ДНЗ та школи діти старших груп з 10.05.12 по 12.05.17 відвідували ЗОШ №8. Побувавши в бібліотеці та на уроках в початкових класах, діти збагатились позитивними емоціями та мотивацією. «Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з'являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань.» В.О.Сухомлинський

Детальніше...

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я в ДНЗ проходив фестиваль ранкової зарядки проводиться з метою:

- піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю;

- презентації ранкової зарядки, як одного із чинників гармонійного розвитку людини;

- стимулювання пересічних громадян дбати про своє здоров'я;

- пропаганди здорового способу життя серед усіх верств населення.

Участь у зарядці взяли 219 дітей віку від 3 до 6 років, та 27 дорослих працівників та батьків закладу.

Детальніше...

З 16 по 20 січня у дошкільному закладі пройшов інтегрований тиждень фізкультури та спорту «Козацькому роду нема переводу», що мав на меті: формування позитивного ставлення до занять з фізичною культурою; виховання любові до традицій українського народу; формування навичок здорового способу життя.


Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 28 гостей на сайті