ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Для батьків

Чи готова ваша дитина до школи?

Методики, які використовуються для визначення готовності до школи існують різні. Перш ніж розповісти про деякі з них, давайте умовимося дотримуватися певних правил, а саме:

Не займайте позицію перевіряючого, не змушуйте дитину до роботи. Утримуйтеся від фраз типу: "Ось я зараз перевірю, чи візьмуть тебе в школу", набагато краще сказати: "Давай разом поглянемо, як ти умієш працювати".

Якщо дитина з якоїсь причини відмовляється від роботи, відкладіть її на інший час.

Детальніше...

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПО ПІДГОТОВЦІ РУКИ ДИТИНИ ДО ПИСЬМА

З чого починати? Звісно з навчання письма – важливий крок у розвитку дитини. Його не можна розглядати ізольовано, а лише у взаємозв’язку з розвитком усного мовлення. І це невипадково, адже письмо, як і слухання й говоріння, є одним із видів мовленнєвої діяльності. Процес письма постійно супроводжується усним мовленням, оскільки дитина диктує собі те, що має записати. Якщо дошкільник має певні вади у вимові окремих звуків, це в майбутньому може негативно позначитися на письмі – спричинятиме помилки та пропуск і заміну літер. Тому розвиток усного мовлення є одним із пріоритетних напрямків підготовки руки дитини до письма.

Детальніше...

Безкоштовне харчування дітей, батьки яких мають статус учасника АТО


З 1 жовтня 2014 року відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на період проведення антитерористичної операції діти, батьки, яких мають статус учасника АТО, харчуються безкоштовно!

Підставою для безкоштовного харчування вважати витяг з наказу відповідного командира (начальника) та довідки, виданої відповідними уповноваженими органами, про відрядження особового складу самостійно або у складі підрозділу частини для участі в АТО.

МІНІСТЕРСТВО                                            МІНІСТЕРСТВО

ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ                 ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Від 29.09.2014                                 № 1/9-500 / № 04.01.16/28103

Щодо вирішення окремих питань про зарахування

до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів

дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення

Детальніше...

Роль загально розвиваючих вправ на фізичний розвиток дитини.

Головне оздоровче завдання фізичного виховання в дошкільному віці – зміцнення здоров’я дитини шляхом вдосконалення всіх функціональних систем його організму, підвищення працездатності, підвищення захисних сил, стійкості та опорності до різних несприятливих впливів факторів зовнішнього середовища (зниженої та підвищеної температури повітря, води, сонячного випромінювання) шляхом загартовування.

Поряд з іншими гігієнічними факторами (режимом дня, повноцінним харчуванням), фізичне виховання відіграє важливу роль у зміцненні здоров’я дитини, її психічному і моторному розвитку.

Детальніше...

Увага!!!  у ЗДО №33

з 2016 року гуртки стали безкоштовними:

  • Гурток заняття з хореографії

  • Гурток з навчання англійської мови

Щоб літо було радісним.

Щоб відпочинок приніс тільки задоволення вам і вашій дитині постарайтеся дотримувати деякі правила:

1. Якщо ви займаєтеся зі своєю дитиною, пам'ятайте, що ці заняття повинні бути короткими і проводити їх краще в ранкові години. 
2. Слід пам'ятати, що виїжджаючи за місто, або подорожуючи по світу, слід обговорювати з дитиною отримані враження. Ваше завдання розширювати кругозір дітей, з'єднуючи наявні знання і життєвий досвід дитини.
3. Всіма силами відволікайте дитину від телевізора і комп'ютера, проводьте весь вільний час на свіжому повітрі, купайтеся, катайтеся на велосипеді, самокаті, роликах, грайте у футбол. Літо - це зміцнення здоров'я дитини і від того, як він відпочине багато в чому залежить його здоров'я на весь наступний навчальний рік.

Детальніше...

Пальчикові ігри для скарбнички батьків та дітей.

Відомому педагогу В.А. Сухомлинський належить вислів: «Розум дитини перебуває на кінчиках її пальців».

Ігри з пальчиками розвивають мозок дитини, стимулюють розвиток мови, творчі здібності, фантазію. Прості рухи допомагають прибрати напругу не тільки з самих рук, але і розслабити м'язи всього тіла. Вони здатні поліпшити вимови багатьох звуків. Загалом, чим краще працюють пальці і вся кисть, тим краще дитина говорить.

 

Детальніше...

 

Безпека життєдіяльності дошкільниківШАНОВНІ БАТЬКИ! Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища. Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись наступних правил:

– не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час;

– вчити дитину користуватися дверним вічком; – не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям, навіть одягненим у міліцейську форму;

– вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104;

– забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети– вони можуть бути небезпечними;

– забороняти бавитися ріжучими, гострими та вибухонебезпечними предметами;

– не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича;

– запобігати формуванню в дитині жорстокого ставлення до тварин;

– не дозволяти дражнити тварин;

– не дозволяти вмикати електроприлади за відсутності дорослих;

– не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна;

– не дозволяти визирати у відчинене вікно; – вчити дітей звертатися по допомогу до відповідних органів;

– вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені «особисту картку» з даними дитини.


Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 25 гостей на сайті