ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Для вихователів

Тематична перевірка обласного управління юстиції:

"Стан правового виховання в ДНЗ №33" 7.05.14 рік.

 

Заняття в групі №11 "Знай свої права дитино"

Програмовий зміст: за допомогою конкретних прикладів та на матеріалах знайомих казок розкрити дітям основні положення Конвенції про права дитини. Вчити аналізувати ситуації власного життя та пригоди казкових героїв щодо прав дитини на життя, турботу батьків та держави. Розвивати культуру мовлення. Виховувати гуманні почуття, доброзичливість, повагу до батьків.

 

 

Заняття в групі №5 "Мої права та обов'язки"

Програмовий зміст: Ознайомити дітей з правами та їх обов’язками розкриваючи основні положення статей ООН про права дитини.  Формувати усвідомлення власної відповідальності за їх дотримання. Розвивати пізнавальні здібності, вміння робити аналіз на основі казки, даючи оцінку вчинку героя, неординарне мислення. Виховувати глибокі почуття до Батьківщини використовуючи віршовані твори, дружні почуття.


Гра "Сонечко веселе - сонечко сумне"

Мета: Усвідомлення дітьми того, що кожна людина має права і їх не можна порушувати.

Правила гри: Гра використовується як частина заняття під час ознайомлення з правами дитини, їх закріплення.

Вихователь пропонує дітям пригадати, які права були порушені в казках: Г.АНДЕРСЕНА «Гидке каченя»; Ш.ПЕРО «Червона Шапочка»; Українська народна казка «Коза - дереза». Викладати промінці до веселого або сумного сонечка, відповідно моральної ситуації в казці: До якого сонечка ми звертаємось? 

 

 

Виставка дидактичних ігор, вправ та методичної літератури з правового виховання. 

8.04.14 У дошкільному навчальному закладі відбулося методичне об’єднання з мовленнєвого розвитку

На тему: Інтерактивні методи навчання, як засіб формування навичок мовленнєвої взаємодії дошкільників.

Відвідали методичне об’єднання біля 30 вихователів з дошкільних закладів міста Рівного. Вони переглянули заняття у середній та старшій групі.

Консультація для вихователів.

Права та обов"язки дітей.

 

Якщо говорити мовою символів, то людина – це птах з двома крилами. Одне крило – це наші права, друге – обов’язки. І для того, щоб здійснювати повноцінний політ у соціумі, обидва крила повинні бути розвинені рівномірно...

Обов'язок - громадянська необхідність відповідати за свої дії, вчинки. Видатний німецький мислитель Г. Гегель відокремив чотири різновиди обов'язків:

· Обов'язок перед самим собою;

· Перед сім'єю;

· Перед державою;

· Перед іншими людьми.

 

Детальніше...

Консультація

Реалізація педагогами  логіко-математичного розвитку дітей в сучасних умовах ДНЗ

Модернізація системи освіти, як це визначено в нормативних документах розвитку освіти України, спрямовується на забезпечення розвитку і соціалізації дітей і молоді, виховання особистості, здатної орієнтуватися в реаліях і перспективах оточуючого середовища, підготовленої до життя і праці в суспільстві. Проблема логіко-математичного розвитку дітей на сучасному етапі дошкільного дитинства набуває все більшого значення. Це пояснюється позитивним впливом цього процесу на розвиток психічних функцій дитини, вирішення загальних завдань усебічного гармонійного розвитку особистості в дитячому віці. Сформоване логіко-математичне мислення допомагає сучасній дитині аналізувати різноманітні процеси, приймати рішення не лише згідно з чітко розробленими алгоритмами, але й коригувати власні дії у змінних умовах життя.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 18 гостей на сайті