ЗДО №33

м. Рівне, вул. Корольова 4-а

Для вихователів

Роль проектної діяльності у розвитку дитини

У пошуках упровадження ефективних інноваційних технологій у систему дошкільної освіти доцільно використовувати і метод проектів, хоча він не є принципово новим явищем у сучасній практиці.

Детальніше...

Консультація для педагогів

"Новітні форми роботи дошкільного закладу з родиною"

У чому ефективність інтерактивних методів роботи? Як підготувати та провести ток-шоу? Чим цікава така форма роботи, як фестиваль майстрів? Що таке смартмоб та як його організувати?

Детальніше...

Інтеграція родинного та суспільного виховання в умовах сьогодення

Лариса ГУРАШ\ методист сектору виховної роботи в дошкільних навчальних закладах Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, м. Київ

Родина є основою держави. Без родини не можуть існувати народи. Родина — це рід, покоління людей зі спільними інтересами,спільною діяльністю, де всі шанують і допомагають одне одному.

Детальніше...

Пов’язане зображенняМатеріал із майстер класу «Використання логічних блоків З.Дьєнеша у формуванні логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку»

У багатьох країнах великою популярністю користується методика математичної логічної гри З. Дьенеша або, як її ще називають, блоки Деньеша, для раннього розвитку здібностей до гнучкого, вільного мислення у дошкільнят і молодших школярів. Останнім часом ця система ігрових вправ, а також авторський комплекс наочних посібників успішно практикується вітчизняними педагогами з метою реалізації завдань пізнавального та інтелектуального розвитку дітей. Накопичено позитивний досвід практичного впровадження педагогічної системи в корекційних і різновікових групах.

Детальніше...

в рамках семінару-практикуму

Методика використання схем-моделей для навчання дітей розповіданню

Основною умовою розвитку мислення і мовлення є цілеспрямоване навчання. Розвиток у дітей словесно-логічного мислення, вироблення вміння користуватися основними логічними прийомами й операціями становить одне з важливих завдань у процесі навчання старших дошкільників.

Детальніше...

МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України
МОН України

Ваша думка

У яких заходах дитячого садку ви готові брати участь найохочіше:
 

Відвідувачі сайту

На даний момент 9 гостей на сайті